HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

 

1970 yılından bugüne otomotiv sektöründe hem üretici, hem de ihracatçı olarak saygın bir konumda olan YEDEK-PAR OTOMOTİV İNŞ. GIDA TEKS. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. nin bir markası olan Wascol adıyla 2022 yılı itibariyle dünyanın önde gelen otomobil ve motor üreticilerinin özelliklerine ve kalite standartlarına göre yetkili kurumlarca onaylı sertifikasyonlara sahip madeni yağ üretmekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

 

Yine bir Yedek-par markası olan Winkel Filter ile yıllardır filtre üretimi yaptık ve üretimlerimize artan iş koşullarında devam ediyoruz. Bir kardeş marka olarak konumlandırdığımız Wascol ile, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerine motoryağı geliştirerek, otomotiv sektörünün her gün daha da zorlaşan çevre normlarına uyabilmesinde önemli bir rol oynuyoruz. 

Ne teklif ediyoruz?

 

Her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışması için yetkili kurumlarca onaylı sertifikasyonlara sahip Wascol™ motor yağlarına güvenebilirsiniz. İşinizin başarısı aracınızın performansına bağlıysa, doğru motor yağı rekabette sizi öne geçirir; özellikle de yoğun dur kalk trafiğinin olduğu zorlu sürüş koşullarında uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için garantili, sertifikalı motor yağı teknolojisi sunuyoruz.

Perakende Noktamız

 

Maslak, 1. Kısım A Blok Atatürk Oto Sanayi Sitesi No:159, 34398 Şişli/Sarıyer/İstanbul konumunda yıllardır güvenli alışverişin adresi olan YEDEK-PAR OTOMOTİV İNŞ. GIDA TEKS. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. nin merkezi perakende noktasına sizleri de bekleriz.

 

Wascol ve Winkel ürünleri başta olmak üzere birçok ürünü perakende noktamızda bulabilirsiniz.